Jak kupić wygodne szpilki? 4 wskazówki

Wygodne szpilki to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie każdego tego typu buty pozwalają nam komfortowo chodzić w nich cały dzień, tańczyć na własnym ślubie czy podbiec na tramwaj. Jak sprawić, żeby ich noszenie było bardziej komfortowe? Przeczytaj kilka naszych wskazówek, po których kupisz obcasy nie tylko do zdjęć!

wygodne szpilki pauline twig

1. Wygodne szpilki – patrz nie tylko na wygląd

Już na etapie wyboru butów na obcasie możemy się ustrzec problematycznych odcisków, pęcherzy i otarć. Ich przyczyną bardzo często jest nieprawidłowo dobrany krój obuwia. Przykładowo, gdy nasza stopa jest szeroka, nie będziemy się czuły komfortowo w szpilkach ze szpiczastym czubkiem. Nie warto się również zaopatrywać w źle wyważone czółenka – jeżeli będą one niewygodne już w sklepie, problem ten z czasem będzie się pogłębiał.

2. Wygodne obcasy – zwróć uwagę na budowę

Warto zdawać sobie sprawę z faktu, że stopa w szpilkach nie będzie się układała w sposób naturalny, lecz możemy zapewnić jej stosowne wsparcie w najbardziej newralgicznych punktach. Kluczowe jest tutaj odpowiednie umiejscowienie obcasa oraz wyprofilowanie wnętrza.

wygodne szpilki pauline twig

3. Komfortowe szpilki – a co z materiałem?

Kluczową rolę odgrywa także materiał, z którego została wykonana wkładka i cholewka. Jeżeli planujemy nosić szpilki na gołą stopę, zaopatrzmy się w model, gdzie elementy te są skórzane – nie narazimy się w ten sposób na otarcia i odparzenia.

4. Buty na obcasie – rozchodź je po zakupie

Po zakupie szpilek nie zapomnijmy ich rozchodzić. Najlepiej zaopatrzyć się w nie co najmniej tydzień przed planowaną imprezą tak, by mieć czas na spokojne pochodzenie w nich po domu. Do butów możemy także włożyć prawidła, które lekko je rozciągną.

wygodne szpilki pauline twig

Pauline Twig to buty na specjalne okazje, które założysz wiele razy!

Sprawdź najpiękniejszą kolekcję ślubną, na którą składają się unikalne modele o wyjątkowo wygodnej konstrukcji. Klasyczny i elegancki wygląd sprawi, że chętnie wybierzesz je także na inne okazje.

Włoskie materiały i polska produkcja

Sposoby na obcierające buty - Pauline Twig
https://paulinetwig.com/sklep/sandaly/sandalki-champagne/

Po więcej ślubnych inspiracji odwiedź nasz profil na portalu PINTEREST

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *