Sprawdzone sposoby na obcierające buty

Obcierające buty to problem, z którym raz na jakiś czas styka się każda z nas. Możemy mieć z nim do czynienia zwłaszcza podczas imprezy, gdy pierwszy raz od dłuższego czasu założymy szpilki. W jaki sposób możemy się ustrzec przed takimi sytuacjami?

Obcierające buty – jak tego uniknąć?

sposoby na obcierające buty - pauline twig
https://paulinetwig.com/sklep/sandaly/sandalki-roseate/

Na wybór butów warto poświęcić nieco więcej czasu i uwzględnić tu nie tylko kwestie wizualne, kolorystykę czy cenę, lecz także chociażby to, czy dany model jest dopasowany do naszego anatomicznego kształtu stopy. Nigdy nie należy kupować obuwia, które jest zbyt wąskie w palcach lub takiego, które nie współpracuje z naszym naturalnym ruchem stóp.

Równie ważną rolę odgrywa materiał, z którego zostały wykonane buty. Imitacja skóry lub nieoddychający materiał to niemalże stuprocentowa gwarancja odcisków i pęcherzy. Jeżeli chcemy mieć pewność, że obuwie będzie wygodne, zaopatrzmy się w model wykonany z naturalnej skóry lub miękkiego, naturalnego tworzywa. Przed zakupem warto również upewnić się, czy zapiętek (tylna część buta nad obcasem) nie jest twardy i zbyt nachylony, jak wysokie jest podbicie i czy konstrukcja danego modelu odpowiada układowi naszych stóp.

Sposoby na obcierające buty – co po zakupie?

https://paulinetwig.com/sklep/sandaly/sandalki-nude/

Obcieranie butów przy pierwszym założeniu to popularny problem. Niektóre modele robią tak tylko raz, inne pozostają takie na zawsze. W związku z tym, by upewnić się, że taki nieprzyjemny wypadek nie zdarzy się przed ważnym wyjściem, rozchodźmy buty w domu. Warto poświęcić na to przynajmniej kilka dni.

Jeżeli nasze stopy są na tyle wrażliwe, że obciera je niemalże każda para butów, nawet ta solidna i wykonana z wysokiej jakości materiału, nośmy je razem ze skarpetkami czy rajstopami. W sklepach znaleźć możemy nawet najbardziej wycięte modele stopek, które bez przeszkód ukryjemy pod baletkami, a nawet sandałami.

Pauline Twig to buty ślubne, które założysz jeszcze wiele razy!

Sprawdź najpiękniejszą kolekcję ślubną, na którą składają się unikalne modele o wyjątkowo wygodnej konstrukcji. Klasyczny i elegancki wygląd sprawi, że chętnie wybierzesz je także na inne okazje.

Włoskie materiały i polska produkcja

Sposoby na obcierające buty - Pauline Twig
https://paulinetwig.com/sklep/sandaly/sandalki-champagne/

Po więcej ślubnych inspiracji odwiedź nasz profil na portalu PINTEREST

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *