Cudowny design i niesamowita wygoda noszenia

jak powstają buty Pauline Twig?

Materiały, z których tworzę obuwie

Piękno zawsze powinno iść w parze z jakością, dlatego samodzielnie wyszukuję i wybieram materiały, które wykorzystywane są w produkcji obuwia Pauline Twig. Muszę ich dotknąć, poczuć fakturę i sprawdzić jak zachowują się w produkcji. Tu nie ma miejsca na przypadek, dlatego stawiam wyłącznie na najlepszą włoską skórę i starannie wyselekcjonowane dodatki.

Bardzo ważne jest również to, czego z zewnątrz nie widać. Dlatego buty marki Pauline Twig pokryte są od wewnątrz wysokiej jakości skórą kozią, która jest niezwykle delikatna dla stopy.

Jak tworzę moje projekty?

Żaden model obuwia w mojej pracowni nie powstał przez przypadek. W mojej głowie zawsze najpierw pojawia się zarys tego, co chciałabym przekazać kobietom, a dopiero potem powstają pierwsze szkice. Czasami zdarza się, że są one zainspirowane już samym obcasem lub materiałem, do którego dodaję później kolejne części obuwia.

Najważniejsze w mojej pracy jest jednak to, aby wszystko w umiejętny sposób połączyć i dać kobietom produkt, który stanie się ich największą miłością.

jak powstają buty Pauline Twig?
jak powstają buty Pauline Twig?

Jak powstają buty Pauline Twig?

Projektując buty, nie można myśleć tylko o ich wyglądzie, dlatego nasze obuwie produkowane jest w małej manufakturze pod Krakowem, gdzie wciąż liczą się takie wartości, jak praca ludzkich rąk i przywiązanie do tradycyjnych metod. Dzięki temu wiem, że buty Pauline Twig zostały wykonane z niezwykłą dokładnością i przywiązaniem do detali.

Wybierając buty Pauline Twig masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który powstał z miłości i pasji do butów. Otrzymujesz piękno, którego potrzebuje każda kobieta.

MOJA MISJA

„Chcę dać kobietom coś więcej
niż tylko buty, chce dać im
piękno w postaci butów.”

Pauline Twig to marka, która powstała z moich marzeń i pasji do designu oraz mody. Tworzę projekty ponadczasowe, które są nie tylko kobiece, ale także wygodne i wykonane ręcznie przez Polskich rzemieślników z najwyższej jakości włoskich skór. To specjalnie dla nich podróżuje często z rodzinnego Krakowa do Włoch w poszukiwaniu słońca, inspiracji i najlepszych materiałów z których powstają następnie buty sygnowane znakiem Pauline Twig.

Każdy z modeli został starannie zaprojektowany, aby zapewnić Ci najwyższą jakość, wygodę i możliwość wpasowania się w Twój styl. Często nie zdajemy sobie bowiem sprawy, jak duża ilość komponentów wchodzi w skład pojedynczego buta. Osobiście dzielę je na części widzialne dla oka i te schowane, odczuwalne tylko dla Ciebie, które są równie ważne, dlatego towarzyszę moim produktom przez cały okres ich tworzenia.

To właśnie wyróżnia moją markę.

Wszystko to robię po to, abyś zakładając obuwie sygnowane znakiem Pauline Twig mogła odczuć, że to coś więcej, niż tylko buty. 

To piękno, które chce Ci dać.