Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

DLACZEGO PAULINE TWIG?


Jak powstają nasze projekty?

Żaden model obuwia w mojej pracowni nie powstał przez przypadek. W mojej głowie zawsze najpierw pojawia się zarys tego, co chciałabym przekazać kobietom, a dopiero potem powstają pierwsze szkice. Czasami zdarza się, że są one zainspirowane już samym obcasem lub materiałem, do którego dodaję później kolejne części obuwia.

Najważniejsze w mojej pracy jest jednak to, aby wszystko w umiejętny sposób połączyć i dać kobietom produkt, który stanie się ich największą miłością.


Materiały, z których tworzymy obuwie

Piękno zawsze powinno iść w parze z jakością, dlatego samodzielnie wyszukuję i wybieram materiały, które wykorzystywane są w produkcji obuwia Pauline Twig. Muszę ich dotknąć, poczuć fakturę i sprawdzić jak zachowują się w produkcji. Tu nie ma miejsca na przypadek, dlatego stawiam wyłącznie na najlepszą włoską skórę i starannie wyselekcjonowane dodatki.

Bardzo ważne jest również to, czego z zewnątrz nie widać. Dlatego buty marki Pauline Twig pokryte są od wewnątrz wysokiej jakości skórą kozią, która jest niezwykle delikatna dla stopy.


Proces powstawania naszych butów

Projektując buty, nie można myśleć tylko o ich wyglądzie, dlatego nasze obuwie produkowane jest w małej manufakturze pod Krakowem, gdzie wciąż liczą się takie wartości, jak praca ludzkich rąk i przywiązanie do tradycyjnych metod. Dzięki temu wiem, że buty Pauline Twig zostały wykonane z niezwykłą dokładnością i przywiązaniem do detali.

Wybierając buty Pauline Twig masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który powstał z miłości i pasji do butów. Otrzymujesz piękno, którego potrzebuje każda kobieta.