Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

O MARCE


 Chcę dać kobietom coś więcej
niż tylko buty, chce dać im
piękno w postaci butów.

Paulina Gałązka
 

Pauline Twig to marka, która powstała z moich marzeń i pasji do designu oraz mody. W każdym swoim produkcie który tworzę, staram się zawrzeć ukryty przekaz tego, co chciałabym Ci zaoferować. Staram się więc, tworzyć projekty ponadczasowe, które są nie tylko kobiece, ale także wygodne i wykonane ręcznie przez Polskich rzemieślników z najwyższej jakości włoskich skór. To specjalnie dla nich podróżuje często z rodzinnego Krakowa do Włoch w poszukiwaniu słońca, inspiracji i najlepszych materiałów z których powstają następnie buty sygnowane znakiem Pauline Twig.

Każdy z modeli został starannie zaprojektowany, aby zapewnić Ci najwyższą jakość, wygodę i możliwość wpasowania się w Twój styl. Często nie zdajemy sobie bowiem sprawy, jak duża ilość komponentów wchodzi w skład pojedynczego buta. Osobiście dzielę je na części widzialne dla oka i te schowane, odczuwalne tylko dla Ciebie, które są równie ważne, dlatego towarzyszę moim produktom przez cały okres ich tworzenia.

To właśnie wyróżnia moją markę.

Wszystko to robię po to, abyś zakładając obuwie sygnowane znakiem Pauline Twig mogła odczuć, że to coś więcej, niż tylko buty. 

To piękno, które chce Ci dać.